Czwarte szkolenie "Świat Karpat" w Ochotnicy Górnej

Czwarte szkolenie "Świat Karpat" w Ochotnicy Górnej

W dniach 28- 29 października 2022 w Ochotnicy Górnej odbyło się szkolenie „Świat Karpat”, w którym uczestniczyli nauczyciele z gmin Maków Podhalański i Niepołomice.

Dziękujemy za współpracę p. Ewie Madej (Dyrektor Gminnego Zarządu Placówek Oświatowych Gminy Maków Podhalański) oraz p. Monice Mazur (Wydział Edukacji, Urząd Miasta i Gminy Niepołomice) przy organizacji tego wydarzenia.

Jedna z opinii o szkoleniu brzmi: „Jestem bardzo zadowolona. Uzyskałam inspirację, nowe pomysły i materiały edukacyjne na wysokim poziomie. Wszystko to ułatwi mi pracę w szkole i zarażanie miłością i szacunkiem dla Karpat”

Każdy uczestnik otrzymał podręcznik „Świat Karpat”. Podręcznik trafił również za pośrednictwem nauczycieli do bibliotek szkolnych.

Szkolenie odbyło się w ramach projektu Świat Karpat, realizowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014–2021 w ramach programu: Środowisko, Energia i Zmiany klimatu oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Już teraz można zapisać się na szkolenia, które odbędą się w roku 2023, poprzez stronę www.ekopsychologia.pl/wydarzenia

Projekt współfinansowany

Projekt "Świat Karpat" jest dofinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu: „Środowisko, Energia i Zmiany klimatu”
Fundusze Europejskie