Drugie szkolenie „Świat Karpat” w Ochotnicy Górnej

Drugie szkolenie „Świat Karpat” w Ochotnicy Górnej

Za nami drugie szkolenie „Świat Karpat” (30 września - 1 października 2022, Ochotnica Górna). Tym razem w szkoleniu uczestniczyli nauczyciele z Gminy Gromnik i Gminy Nowy Wiśnicz.

Dziękujemy za współpracę p. Magdalenie Pichner (Kierownik Administracji Szkół i Przedszkoli Samorządowych w Gromniku) oraz p. Annie Jasińskiej – Kruk (Główny Specjalista – referat edukacji w Gminie Nowy Wiśnicz) przy organizacji tego wydarzenia.

Jeśli jesteś nauczycielem z regionu Karpackiego i zastanawiasz się czy warto wziąć udział w szkoleniu „Świat Karpat”, to może przekona Cię opinia jednego z uczestników: Szkolenie w 100% spełniło moje oczekiwania. Nawiązałam nowe kontakty z innymi nauczycielami, które zaowocowały wymianą dobrych praktyk. Atmosfera bardzo przyjemna. Ze szkolenia wywożę mnóstwo inspiracji.”

Każdy uczestnik otrzymał podręcznik „Świat Karpat”. „Świat Karpat” trafił również za pośrednictwem nauczycieli do bibliotek szkolnych.

Zapisy na szkolenia odbywają się na stronie: www.ekopsychologia.pl/wydarzenia

Projekt współfinansowany

Projekt "Świat Karpat" jest dofinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu: „Środowisko, Energia i Zmiany klimatu”
Fundusze Europejskie