Piąte szkolenie "Świat Karpat" w Ochotnicy Górnej

Piąte szkolenie "Świat Karpat" w Ochotnicy Górnej

W dniach 17-18 listopada 2022 w Ochotnicy Górnej odbyło się szkolenie „Świat Karpat”, w którym uczestniczyli nauczyciele z gmin Iwkowa, Muszyna, Lipnica Wielka i Zakliczyn.

Dziękujemy za współpracę p. kierownik Małgorzacie Nowickiej (Gmina Iwkowa), p. Elżbiecie Chorążyk- Kot (Centrum Usług Wspólnych Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna), p. Dyrektor Małgorzacie Michalak (Centrum Usług Wspólnych w Lipnicy Wielkiej) oraz p. Agnieszce Malisz (Urząd Miejski w Zakliczynie) przy organizacji tego wydarzenia.

Jedna z opinii o szkoleniu brzmi: „Szkolenie było poprowadzone kompetentnie i sprawnie. Treści były bardzo ważne i przydatne w pracy nauczyciela. Dziękuję”

Każdy uczestnik otrzymał podręcznik „Świat Karpat”. Podręcznik trafił również za pośrednictwem nauczycieli do bibliotek szkolnych.

Szkolenie odbyło się w ramach projektu Świat Karpat, realizowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014–2021 w ramach programu: Środowisko, Energia i Zmiany klimatu oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Już teraz można zapisać się na szkolenia, które odbędą się w roku 2023, poprzez stronę www.ekopsychologia.pl/wydarzenia

Projekt współfinansowany

Projekt "Świat Karpat" jest dofinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu: „Środowisko, Energia i Zmiany klimatu”
Fundusze Europejskie