Pierwsze szkolenie „Świat Karpat” w Ochotnicy Górnej

Pierwsze szkolenie „Świat Karpat” w Ochotnicy Górnej

W dniach 8-9 września 2022 w Ochotnicy Górnej odbyło się pierwsze szkolenie „Świat Karpat”, zorganizowane we współpracy z Gminą Szerzyny. Dziękujemy p. Annie Niemiec, Dyrektor Centrum Zarządzania Edukacją Gminy Szerzyny za pomoc w rekrutacji grupy ambitnych i zaangażowanych nauczycieli.

Wśród opinii zawartych w ankietach ewaluacyjnych możemy przeczytać: „Wspaniała atmosfera szkolenia, super prowadzący z dużą wiedzą, kulturą, bardzo przyjaźnie nastawieni, otwarci, chętni do rozmów, motywujący do działania. Różnorodne formy prowadzenia zajęć, nie można się nudzić i cały czas trzeba było być uważnym, bo w następnym momencie coś ciekawego się działo. Bardzo dziękuję”.

Każdy uczestnik wyjechał z nową wiedzą oraz podręcznikiem „Świat Karpat”. Podręczniki trafiły również za pośrednictwem nauczycieli do bibliotek szkolnych.

Jeśli jesteś nauczycielem z regionu Karpackiego – zapraszamy i Ciebie na szkolenie. Wejdź na stronę www.ekopsychologia.pl/wydarzenia i znajdź dla siebie dogodny termin.

Projekt współfinansowany

Projekt "Świat Karpat" jest dofinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu: „Środowisko, Energia i Zmiany klimatu”
Fundusze Europejskie