Siódme szkolenie "Świat Karpat" w Ochotnicy Górnej

Siódme szkolenie "Świat Karpat" w Ochotnicy Górnej

W dniach 21 – 22 listopada 2022 w Ochotnicy Górnej odbyło się szkolenie „Świat Karpat”, w którym uczestniczyli nauczyciele z gmin Biecz, Gródek nad Dunajcem i Spytkowice.

Dziękujemy za współpracę p. Dyrektor Renacie Gołębiowskiej (Zespół Obsługi Jednostek w Bieczu) oraz p. Dyrektor Barbarze Kowalczyk (ZEAS Gminy Spytkowice) przy organizacji tego wydarzenia.

Jedna z opinii o szkoleniu brzmi: „Bardzo podobała mi się forma przekazu informacji oraz zaangażowanie prowadzących. SUPER. Świetne materiały do prowadzenia zajęć. Bardzo rzeczowa współpraca”.

Każdy uczestnik otrzymał podręcznik „Świat Karpat”. Podręcznik trafił również za pośrednictwem nauczycieli do bibliotek szkolnych.

Szkolenie odbyło się w ramach projektu Świat Karpat, realizowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014–2021 w ramach programu: Środowisko, Energia i Zmiany klimatu oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

 

Już teraz można zapisać się na szkolenia, które odbędą się w roku 2023, poprzez stronę www.ekopsychologia.pl/wydarzenia

Projekt współfinansowany

Projekt "Świat Karpat" jest dofinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu: „Środowisko, Energia i Zmiany klimatu”
Fundusze Europejskie